3D FIlaments - premiové filamenty od společnosti FUEL INVEST,SE

Novinky - NEWS

Zlínsko tiskne štíty

I Vy můžete podpořit nákupem materiálu tiskaře z oblasti Zlínska. Pokud objednáte PET-G ve vybraném množství, my ho odešleme podporované skupině 3D tisku - ZLINSKOTISKNESTITY.

Vybrané produkty najdete zde

3D tiskem proti COVID - 19

V rámci podpory všech 3D makerů, kteří se zapojili do projektu "3D tiskem pro Covid-19" jsme se rozhodli i my podpořit projekt poskytnutím určitého množství cívek se 100% slevou. Na projekt jsme v první fázi vyčlenili 50 ks 1kg cívek PETG a 50 ks 1 Kg cívek PLA.

Pro tuto akci jsme vyhradili filamenty, které standardně nabízíme jako "přeběhové cívky", to znamená, že se jedná o filamenty, které nemají stálou barevnost podle barevného snadardu, případně může být struna matnější, nebo jsme před zabalením v návinu viděli prach.

Tato kapacita byla vyčerpána již ca 30 minut po spuštění.

Pro velký zájem a velkou podporu komuty 3D makerů všem potřebný, složkám, jsme se

rozhodli tento projekt dál podporovat.

Na všechny filamenty z kategorie PLA, PETG a ABS jsme poskytovali také v dubnu a květnu 20% slevu.

 

Tímto jsme podpořili projekt "3D tiskem proti COVID-19" částkou přesahující 250 000 Kč.

 

Děkujeme všem, kteří se do projektu zapojili.

 

Happy NEW YEAR 2020

Rádi bychom Vám popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků a šťastný a úspěšný rok 2020.

Ať se Vám daří nejen v oblasti 3D tisku.

Naším dárkem pro Vás je sleva  20% na všechny produkty, které máme skladem.

 

Pro uplatnění slevy použijte kód: Happy2020

 

*sleva se nevztahuje na velkoobchodní prodeje.

 

 

Krabice s úsměvem - Box with a smile

Naše krabice se zrodila na meetingu u našeho dodavatele Smurfit Kappa v Žebráku. Řešili jsme společně, jak 3D filament co nejlépe ukázat zákazníkovi. Malé kolečko na boku krabice nám nestačilo. Z vlnky, která měla znázorňovat strunu se nakonec vyklubal úsměv, který dal směr nejen krabici, ale také našemu logu. Věříme, že se i vy budete nad prací s našimi filamenty usmívat.

Our box was born at a meeting with Smurfit Kappa our supplier in Žebrák. Together we worked out how best to show 3D filament to the customer. A small wheel on the side of the box wasn‘t sufficient. The ripple that was supposed to represent the string turned out to be a smile that gave direction not only to the box but also to our logo. We believe that you too will smile during working with our filaments.

Spuštění provozu - Start of operation

V návaznosti na výzkum 3D filamentů s VŠCHT, jsme začátkem března 2019 zahájili vlastní výrobu filamentů pod značkou 3D FIlaments – Print With Smile. Naše 3D tiskové struny vyrábíme na české technologii výrobce BOCO Machines Pardubice s.r.o.

Ukázka z provozu a tisku našich filamentů.

 

Following the research of 3D filaments with Technical University, at the beginning of March 2019 we started our own production of filaments under the brand of 3D FIlaments - Print With Smile. We produce our 3D printing filaments on the Czech technology of the manufacturer BOCO Machines Pardubice s.r.o.

Demonstration of the operation and printing of our filaments.

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.